Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności

Na czym polega zabieg?

W naszym salonie Venus w Zdunach wykonujemy zabieg depilacji laserowej. Metoda depilacji laserem Lightsheer to całkowite bezpieczeństwo zabiegu i gwarancja skuteczności. U nas otrzymasz-  bezpłatne dostrzały dla ciemnych i grubych włosów.Podczas zabiegu, za pomocą lasera uszkadzamy cebulki włosów, które chcemy usunąć. Takie włosy już nigdy nie odrosną. Na wpływ skuteczności pojedynczego zabiegu depilacji laserowej ma wpływ faza wzrostu włosów. W sytuacji, kiedy cebulka włosa połączona jest z jego macierzą, zabieg trwale usuwa włos. Takie połączenie ma miejsce w aktywnej fazie wzrostu włosa,  (w tzw. Anagenie). Proces ten trwa od 6-12 tygodni, jego długość różni się w zależności od miejsca owłosienia na ciele. Na ogół, w etapie Anagenu jest 20-30% włosów poddawanych zabiegowi. Z tego względu, w celu zapewnienia trwałego efektu powtarzamy zabiegi. Najczęściej już 5-6 zabiegów stanowi trwałe usunięcie niechcianego owłosienia, zaś 4 zabiegi gwarantują znaczną jego redukcję. Zapewniamy, że wybierając nasz gabinet nie zapłacisz nigdy za więcej niż określoną podczas konsultacji ilość zabiegów zabiegów. W razie potrzeby, kolejne powtórzenia przeprowadzimy dla Ciebie gratis.  

Nowoczesny sprzęt

W gabinecie kosmetycznym w Zdunach zabieg laserowej depilacji wykonujemy z użyciem sprzętu Lumenis®. Laser Lightsheer zapewnia skuteczność, bezpieczeństwo, a także komfort dla Klienta. Lumenis® to najbardziej uznana i ceniona marka wśród producentów laserów, dla medycyny estetycznej na całym świecie.  Co najważniejsze – urządzenie jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Posiada atesty i certyfikaty, gwarantujące bezpieczeństwo użytkowania – m.in. certyfikat FDA. Tworząc laser wykorzystano innowacyjne rozwiązanie – końcówkę chłodzącą Chill Tip, minimalizuje ona ból i dyskomfort, co ułatwia Klientom relaks podczas zabiegu.

Najlepsi specjaliści depilacji laserowej w Zdunach - ponad 9 lat doświadczenia

W gabinecie “Venus” w Zdunach zabiegi przeprowadzają wyłącznie najlepiej przygotowani do tego kosmetolodzy. Nasza firma stanowi niezmieniający się od lat zespół ekspertów, który ciągle pogłębia swoją wiedzę z zakresu kosmetologii. Zabiegi laseroterapii przeprowadzamy m.in. na terenie województwa opolskiego i dolnośląskiego.  Specjalizujemy się w zabiegach laseroterapii, toteż są one nie tylko naszą pracą, ale również pasją. Spotkania branżowe i szkolenia to nasza codzienność, dzięki której nieustannie oferujemy Klientom najwyższą jakość usług.

Zalety depilacji laserowej Lightsheer

Komfort i oszczędność czasu

Zaledwie kilka zabiegów depilacji laserowej to efekt gładkiej skóry przez lata. Po zabiegu nie musisz już pamiętać regularnym goleniu nóg, zakupie kremów do golenia czy noszeniu ze sobą tradycyjnej maszynki „na wszelki wypadek”.

Bezpieczny zabieg

Laser Lightsheer(R) posiada amerykański certyfikat bezpieczeństwa FDA i jest uznany za złoty standard w depilacji laserowej. Światło lasera działa wyłącznie na mieszki włosowe, a nie na skórę. Dzięki temu nie ma ryzyka podrażnienia skóry.

Trwała depilacja dowolnej części ciała

Depilacja laserowa charakteryzuje się dużą skutecznością i długotrwałością. A do tego pozwala na pozbycie się owłosienia z niemalże każdej partii ciała. Pozbądź się włosów na dobre, nawet tych wrastających.

Końcówka chłodząca Chill Tip(™)

Najwyższy standard komfortu zapewnia opatentowana końcówka chłodząca Chill Tip(™). Dzięki końcówce chłodzącej Chill Tip(™) odczucie dyskomfortu i bólu jest znacząco zminimalizowane.

Jak działa laser?

Laser Lightsheer wykorzystuje zjawisko fototermolizy selektywnej. Przenikająca przez skórę wiązka lasera diodowego niszczy włos za pomocą absorpcji energii lasera, wychwytując jego ciemniejszy od skóry kolor. Włos, którego macierz połączona jest z cebulką, (tzw. aktywna faza wzrostu) jest trwale usuwany już w momencie strzału lasera. Energia wykorzystana przez laser skutecznie usuwa taki włos, na zawsze. To podstawy działania depilacji laserowej. Zabieg wpływa wyłącznie na struktury włosa, nie oddziałuje w żaden sposób na sąsiadujące tkanki. Laser wykorzystuje technologię, dzięki której precyzyjnie trafia we włos, omijając delikatne okolice wokół niego. Promienie lasera absorbuje melanina, która jest składnikiem włosa. Im więcej melaniny we włosach (im ciemniejszy ich kolor), tym większa skuteczność procesu. 

Szczegóły zabiegu

Czas zabiegu

10 – 60 min

Znieczulenie

Możliwe

Seria zabiegów

Ok. 4 – 6 zabiegów
Co 6 – 12 tygodni

Podrażnienia

Rzadko

Maksymalnie 6 płatnych zabiegów

Każdy kolejny zabieg w serii GRATIS

Wysoka trwałość

W naszym gabinecie łączymy specjalistyczną wiedzę, doświadczenie i posługiwanie się najwyższej jakości sprzętem. Wykorzystanie do zabiegów cenionych na całym świecie narzędzi Lumenis® sprawia, że możemy zagwarantować Klientom skuteczność i bezpieczeństwo. Nie warto zatem korzystać z tańszych, niesprawdzonych metod, które nie dają takiej gwarancji. W Zdunach przeprowadzamy zabiegi depilacji laserowej praktycznie każdej partii ciała. Naszą specjalizacją jest: depilacja laserowa twarzy, depilacja laserowa pach, depilacja laserowa okolic bikini, depilacja laserowa łydek, depilacja laserowa ud, i inne. Zespół wybitnie wyszkolonych fachowców zatroszczy się o skuteczność zabiegu i Twoje odczucia. Nasze wieloletnie doświadczenie i zadowolenie Klientów daje nam przekonanie, że jesteśmy wybitnymi ekspertami w dziedzinie laseroterapii. 

Pozwól Twojemu pięknu

Rozbłysnąć!

Sprawdź naszą ofertę

Lub umów się na wizytę telefonicznie!

Po szóstym zabiegu depilacji dostrzały gratis

W wypadku depilacji laserowej u kobiet, gwarantujemy darmowe dostrzały w serii po szóstym zabiegu. W wypadku Panów, po siódmym – całe ciało i po ósmym zabiegu – plecy (skóra na plecach u mężczyzn jest zdecydowanie grubsza, a włosy są głębiej osadzone, co wymaga większej ilości zabiegów).

Wykorzystujemy tylko sprzęt wysokiej jakości

Do zabiegów depilacji laserowej korzystamy z lasera Lighsheer firmy Lumenis®. Firma Lumenis® jest wiodącym na rynku światowym producentem laserów medycznych oraz laserów dedykowanych medycynie estetycznej. Nasz laser posiada amerykański certyfikat FDA i jest w pełni bezpieczny dla zdrowia. Dodatkowo, laser firmy Lighsheer jest wyposażony w opatentowaną końcówkę chłodząca Chill Tip, która znacząco minimalizuje ból i dyskomfort.

Zasady przyznania gwarancji skuteczności i darmowych dostrzałów

Na pierwszym spotkaniu przeprowadzimy darmową konsultację, podczas której wykonamy kwalifikację do zabiegu. Po pozytywnym zakwalifikowaniu, czyli braku przeciwwskazań zabiegowych, otrzymasz od nas dwie gwarancje:

Gwarancję liczby zabiegów

Dostaniesz od nas pisemną informację, jakich efektów możesz się spodziewać oraz ile zabiegów jest koniecznych w jakim okresie czasu, aby te efekty osiągnąć. Jeśli zaistnieje potrzeba wykonania większej liczby zabiegów niż przewidywaliśmy, to te zabiegi będą wykonane darmowo. O szczegółach dowiesz się podczas konsultacji

Gwarancję skuteczności lub zwrot gotówki

Gwarancja skuteczności oznacza, że jeśli zabiegi nie przyniosą efektów , zwrócimy ci poniesione koszty.

Szczegółowych informacji na temat obu gwarancji otrzymasz od naszego specjalisty podczas bezpłatnej konsultacji.

Skontaktuj się z nami

Venus
Agata Andrejczuk- Stawowa

ul. Rynek 19, Zduny
tel: (74) 518 333 422
e-mail: salonkosmetycznyvenus@wp.pl

Godziny otwarcia:

Pon: 11.00 - 19.00
Wt: 11.00 - 19.00
Śr: 09.00 - 17.00
Czw: 11.00 - 19.00
Pt: 11.00 - 19.00
Sob: 09.00 - 13.00

Masz jakieś pytania? Napisz lub zadzwoń!

Dbamy o to, by każdy Klient opuszczał nasz gabinet w pełni zadowolony

    Sprawdź cenę
    Depilacja laserowa lightsheer - Venus