Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności

Pozbądź się naczynek na nogach!

W naszym gabinecie kosmetycznym Venus w Zdunach oferujemy profesjonalny zabieg zamykania naczynek na nogach. Do jego wykonania wykorzystujemy wysokiej klasy amerykański laser Nd-Yag, dzięki któremu możemy przeprowadzić usługę, zapewniając jak najwyższy komfort klientom. Laser wyposażony został w system chłodzenia, minimalizujący ból, przez co cały zabieg przebiega praktycznie bezboleśnie. Na skuteczność działania wpływa nie tylko nowoczesny sprzęt, ale też wiedza i doświadczenie naszych pracowników, którzy dokładają wszelkich starań, aby każdy klient wyszedł od nas w pełni zadowolony. Zapraszamy do salonu Venus w Zdunach i zachęcamy do skorzystania z zabiegu zamykania naczynek przy pomocy innowacyjnego lasera Nd-Yag.

Zaufaj nam i pozbądź się rumienia!

W gabinecie Venus w Zdunach korzystamy z wysokiej jakości amerykańskiego lasera Cutera Opus, który jest jednym z liderów branży laserowej na świecie. Z pomocą takiego sprzętu, połączonego z doświadczeniem i wiedzą naszych pracowników, zapewniamy klientom najwyższy komfort podczas zabiegów. U nas można wykonać redukcję rumienia, zamykanie naczynek i szereg innych zabiegów. Dzięki dużemu zaangażowaniu w pracę udało nam się zyskać sympatię klientów, którzy chętnie do nas wracają w razie potrzeby. Gabinetu Venus w Zdunach zapewnia dobre efekty lub zwrot kosztów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszych usług.

Jak działa laser?

W przypadku zamykania naczynek energia laserowa pochłaniana jest przez hemoglobinę, czyli barwnik krwi. W procesie pochłaniania energii zachodzi koagulacja, czyli ścięcie krwi i rozpad uszkodzonego naczynka. Skoagulowane ściany naczynia samoistnie wchłaniają się w organizmie. Efekt zabiegu jest natychmiastowy. Dzięki precyzyjnie dobranej długości fali laser działa miejscowo i nie powoduje uszkodzenia zdrowych naczyń krwionośnych.

W przypadku usunięcie rumienia, wiązka świetlna dociera do rozszerzonych naczyń, powodując stopniowe wchłanianie zmian rumieniowych, po czym następuje stopniowe rozjaśnienie i poprawa kondycji skóry. Laserowy zabieg zamykania naczynek jest bezpieczny i nie wywołuje działań niepożądanych. Rezultaty są wyraźne już po jednym naświetlaniu. Należy pamiętać, że nie wystarczy jeden zabieg IPL aby usunąć rumień, jednak dokładna ilość zabiegów ustalana jest w trakcie konsultacji z naszym specjalistą.

Zalety zamykania naczynek na nogach

Spektakularny efekt

Bezpieczny zabieg

krótki czas rekonwalescencji

efekt zamykanego naczynka widoczny już w trakcie zabiegu

niewielkie ryzyko wystąpienia niepożądanych działań

Niewielka ilość zabiegów

Zamykanie naczynek na nogach - szczegóły zabiegu

Czas zabiegu

10 – 60 minut

Znieczulenie

Możliwe

Seria zabiegów

Około 4-6,
co 6-12 tygodni

Podrażnienia

Dosyć często

Pozwól Twojemu pięknu

ROZBŁYSNĄĆ!

Sprawdź naszą ofertę

Lub umów się na wizytę telefonicznie!

Przygotowanie do zabiegu

Aby poddać się zabiegowi depilacji laserowej, skóra musi być zdrowa i nieopalona, nie może mieć podrażnień ani być przesuszona. Określony czas przed zabiegiem należy zrezygnować z leków, preparatów i ziół, które mogą wywołać uczulenie pod wpływem światła. W przypadku regularnego stosowania leków warto wcześniej poinformować o tym specjalistę przeprowadzającego zabieg, aby udzielił dokładnej informacji, czy i kiedy należy zaprzestać zażywania lekarstw. Decydując się na depilację laserową, cztery tygodnie przed zabiegiem należy zaprzestać wyrywania włosów w miejscu depilacji, a dzień przed zabiegiem należy je zgolić. Przed depilacją skóra powinna być czysta i nie można nakładać na nią żadnych kosmetyków.

Po zabiegu

 • Mogą wystąpić niewielkie zaczerwienienia, podrażnienia, delikatny obrzęk, a niekiedy strupki
 • Po zakończeniu serii depilacji laserowej należy zrezygnować z opalania przez 2 tygodnie. Planując kolejne serie depilacji, między zabiegami należy całkowicie zrezygnować z opalania.
 • Preparaty złuszczające, na przykład peelingi, można wprowadzić dopiero 2 tygodnie po depilacji.
 • Po zabiegu na twarz nie można stosować podkładów ani podobnych produktów kosmetycznych, ponieważ może to spowodować powstanie podrażnień.
 • Tuż po zabiegu depilacji nóg lub okolic bikini należy założyć nieuciskające skóry, zwiewne ubranie. Nie powinno się zakładać obcisłych albo nieprzepuszczających powietrza spodni.
 • Naturalną reakcją skóry po zabiegu jest chwilowy obrzęk, zaczerwienienie lub wystąpienie niewielkich strupków. Po kilku dniach wszystkie te objawy powinny ustąpić.
 • W ciągu kilku dni po zabiegu należy delikatnie myć i pielęgnować skórę.
 • Miejsca, które były poddane depilacji, należy myć żelem niezawierającym mydła, tonikiem lub mleczkiem bezalkoholowym, lub myć je samą wodą.
 • Jeśli zabiegowi były poddane pachy, nie wolno stosować dezodorantów i antyperspirantów.
 • Żeby złagodzić podrażnienia skóry, można zastosować krem lub maść Alantan, Bepanthen lub Pantenol.
 • Skórę należy osuszać delikatnie, bez intensywnego pocierania ręcznikiem.

Przeciwwskazania

 • Ciąża i karmienie piersią.
 • Choroby nowotworowe
 • Stosowanie kremów lub maści zawierających witaminę A, witaminę C lub kwasy owocowe oraz antybiotyki – należy przestać je stosować tydzień przed depilacją
 • Opalona skóra-zabiegi można wykonać dopiero po upływie od 4 do 8 tygodni od ostatniego opalania ( dotyczy to także solarium). 2 tygodnie przed zabiegiem należy zaprzestać używania samoopalaczy.
 • Terapia doustna retinoidami – dopiero pół roku po zakończeniu kuracji można poddać się depilacji laserowej.
 • Leki światłouwrażliwiające (fotoalergiczne, fototoksyczne) oraz zioła i inne preparaty o takich właściwościach – należy zaprzestać ich stosowania 2 tygodnie przed zabiegiem.
 • Opryszczka wargowa lub płciowa – tydzień po zakończonej kuracji można poddać depilacji miejsce na skórze, które było dotknięte infekcją.
 • Peelingi chemiczne (tzw. oczyszczanie kwasami) – skóra, która była poddana takiemu oczyszczaniu, potrzebuje około 4 tygodni czasu do przeprowadzenia zabiegu depilacji.
 • Kosmetyczny zabieg oczyszczania twarzy – dopuszczalny jest 7 dni przed zabiegiem lub po upłynięciu 14 dni po zabiegu.
 • Peelingi – należy zaprzestać używania kosmetyków i preparatów o działaniu złuszczającym na co najmniej tydzień przed zabiegiem.
 • Zażywanie leków przeciwbólowych, np. ibuprom/ibuprofen – przed zabiegiem najlepiej wstrzymać się ze stosowaniem leków przeciwbólowych na około tydzień.
 • Stosowanie leków uspokajających, antydepresyjnych, nasennych- po konsultacji
 • Fotodermatozy i choroby pęcherzowe skóry.
 • Bielactwo.
 • Łuszczyca.
 • Padaczka.
 • Rozrusznik serca.
 • Bardzo jasny kolor włosów – jeśli włosy są białe lub jaśniejsze od skóry, zabieg laserowy nie będzie w stanie ich usunąć.

Skontaktuj się z nami

Venus
Agata Andrejczuk- Stawowa

ul. Rynek 19, Zduny
tel: (74) 518 333 422
e-mail: salonkosmetycznyvenus@wp.pl

Godziny otwarcia:

Pon: 11.00 - 19.00
Wt: 11.00 - 19.00
Śr: 09.00 - 17.00
Czw: 11.00 - 19.00
Pt: 11.00 - 19.00
Sob: 09.00 - 13.00

Masz jakieś pytania? Napisz lub zadzwoń!

Dbamy o to, by każdy Klient opuszczał nasz gabinet w pełni zadowolony

  Sprawdź cenę
  Zamykanie naczynek - Venus